چگونه یک پاوربانک عالی بخریم ؟ | راهنمای خرید پاوربانک

پاور بانک انرجایزر

نقش پاوربانک ها در زندگی افراد : 

امروزه پاوربانک ها به یکی از ملزومات هرکسی تبدیل شده است . پاوربانکها ابزارهایی هستند که کمک می کنند که میزان شارژ گوشی ها ، تبلت ها و لب تاپ ها همیشه به صورت فول و کامل باقی بماند . با این حال فاکتورها و معیار های خاصی برای انتخاب پاوربانکها وجود دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم :

پاوربانک
پاوربانک

راهنمای خرید شارژر همراه مناسب : 

در زمان خرید شارژر همراه باید فاکتورهای مختلفی را لحاظ کنیم که عبارت اند از :

  • ظرفیت
  • اندازه وزن
  • زمان شارژ
  • قابلیت های اضافه

 

ظرفیت

ظرفیت پاوربانک شاید یکی از مهمترین موارد خرید پاوربانکها باشد. چرا که مقدار برق ذخیره شده در این دستگاه برای مصرف کنندگان بسیار اهمیت دارد.

 

اندازه وزن 

وزن یک شارژر همراه شاید عامل مهمی نباشد اما در سفر های طولانی و اگر فردی باشید که آن را حمل میکنید بسیار سخت میشود ، پس در راهنمای خرید پاوربانکها باید به این مورد اشاره کنیم که وزن این گجت بسیار مهم است که سبک باشد. پس حتما به وزن پاوربانکی که انتخاب می کنید دقت کنید

 

زمان شارژ 

زمان شارژ بستگی به میزان حجم ظرفیت هر دستگاه دارد. دستگاه هایی با ظرفیت بالا حجم شارژ بیشتری را نیز طلب میکنند و زمان شارژ این پاوربانکها بسیار بالاست.

 

قابلیت های اضافه

قابلیت های اضافه یک شارژر میتواند اپشن های خوبی باشد تا امکانات بیشتری را از یک دستگاه استفاده کنید، از قابلیت های بیشتر پاوربانک میتوان به لامپ، فندک، جای چاقو و …. اشاره کرد.

 

پاوربانک انرجایزر ، پاوربانکی با کیفیت و قدرت شارژکنندگی بالا 

پاوربانک انرجایزر با گارانتی شرکت متین یکی از بهترین پاوربانک های موجود در بازار می باشد . برای آشنایی بیشتر با محصولات بازرگانی اخوان مشهد و انواع پاوربانکهای انرجایزر به فروشگاه بازرگانی اخوان مراجعه کنید

پاور بانک انرجایزر
پاور بانک انرجایزر

 

برای رفتن به فروشگاه بازرگانی اخوان مشهد اینجا کلیک کنید ( فروشگاه بازرگانی اخوان

 

× چت در WhatsApp